Kobierzec Ślubny

Serwis Ogłoszeń Ślubnych

Miejsce na Twoją REKLAMĘ

Miejsce na Twoją Reklamę

Regulamin użytkowników
Regulamin serwisu KobierzecSlubny.pl
zwanym dalej "serwisem"

1.

Regulamin niniejszy określa zasady świadczenia usługi drogą elektroniczną przez serwis, na rzecz użytkowników, prowadzonego internetowego portalu ogłoszeniowego. Działalność serwisu polega na umożliwieniu użytkownikom zamieszczania ogłoszeń związanych z tematyką ślubną, komentarzy i opinii o oferowanych w przez ogłoszeniodawców usługach.

2.

Dostęp do serwisu posiadają wszyscy użytkownicy publicznej sieci Internet. Ci z użytkowników, którzy założyli uprzednio konto w  serwisie mogą używać na stronach niniejszego portalu zarezerwowanych dla nich loginów. Serwis może uwarunkować umożliwienie zamieszczania ogłoszeń na wybranych lub wszystkich kategoriach serwisu od dokonania przez użytkowników uprzedniej rejestracji w serwisie.

3.

Każdy uczestnik serwisu publikuje swoje ogłoszenia, komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści ogłoszeń zamieszczanych przez uczestników na łamach serwisu.

4.

Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach serwisu ogłoszeń sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc.

5.

Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach serwisu ogłoszeń uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

6.

Serwis zastrzega sobie prawo do usuwania ogłoszeń, o których mowa w pkt. 4, 5 niniejszego regulaminu, jak również prawo do blokowania uczestnictwa w serwisie w stosunku do osób naruszających w sposób notoryczny postanowienia pkt. 4, 5 niniejszego regulaminu. Użytkownik zamieszczając wpis na stronie serwisu przyjmuje do wiadomości, że ewentualne usunięcie przez serwis zamieszczonego przez niego ogłoszenia jest równoznaczne z powiadomieniem go o zamiarze usunięcia wpisu ze względu na naruszenie postanowień pkt. 4, 5 regulaminu lub ze względu na wpłynięcie urzędowego zawiadomienia lub uzyskanie przez administratora serwisu wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze zamieszczonego ogłoszenia.7.

Przy publikacji zamieszczonego przez użytkownika wpisu serwis może publikować część adresu IP, z którego nastąpiło połączenie z serwerem serwisu przy zamieszczaniu wpisu. Serwis nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza zgromadzonych danych użytkowników serwisu innym osobom lub instytucjom, chyba że dzieje się to za wyraźną zgodą lub na życzenie użytkownika, którego dane dotyczą lub też na żądanie uprawnionych organów państwa na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań.

8.

Serwis dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu oraz udzieli pomocy w rozwiązywaniu problemów dotyczących jego funkcjonowania.

9.

Serwis zastrzega sobie prawo do wyłączenia stron serwisu bez podawania przyczyn.

10.

Użytkownicy portalu poprzez umieszczenie swoich ogłoszeń, komentarzy i opinii na stronach portalu wyrażają zgodę na publikowanie tych treści w serwisie.

11.

Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania. Serwis zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.

12.

Serwis kobierzecslubny.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Portalu. Osoby zamieszczające wypowiedzi oraz ogłoszenia naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

14. 

Administrator serwisu kobierzecslubny.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania informacji do użytkowników portalu o nowych produktach firmy, informacji marketingowych oraz materiałów promujących.Masz wątpliwości co do postanowień regulaminu nie zwlekaj napisz do nas postaramy się pomóc.


Learn More


dlaczego www.kobierzecslubny.pl ?

Czym różnimy się od innych podobnych serwisów poratali?
  • zamieszczenie ogłoszenia zajmuje tylko chwilę,
  • udostępniamy gościom naszego serwisu wszystkie dane adresowe,
  • oferujemy  wyszukiwanie ofert wg. geolokalizacji,
  • rejestrując się w serwisie możesz zarządzać wieloma ogłoszeniami,