Kobierzec Ślubny

Serwis Ogłoszeń Ślubnych

Przewozy osobowe Styl-bus.pl

Wskazówki:
Opis:

Podróż busem to obecnie najkorzystniejszy i najpopularniejszy sposób podróżowania za granicę. Z usług naszej firmy przewozowej skorzystały już setki zadowolonych klientów, którzy cenią sobie komfort, bezpieczeństwo i szybkość przejazdu. W naszej ofercie znajdują się między innymi busy do Anglii - kraju, który coraz częściej staje się celem emigracji wieli Polaków. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pasażerowie wygodnie i bezpiecznie mogli dotrzeć do wymarzonego miejsca przeznaczenia. Na naszej stronie internetowej znaleźć można dokładne informacje na temat naszego rozkładu jazdy i cennika. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań, do dyspozycji naszych klientów są profesjonalni konsultanci, którzy udzielą pełnej informacji na temat oferty, Nasze busy do Anglii to synonim bezpieczeństwa, komfortu i wieloletniego doświadczenia w branży przewozowej. Najważniejsi są dla nas nasi pasażerowie, dlatego bardzo dokładnie dbamy o naszą flotę, dokonując regularnych przeglądów. Nasi kierowcy to wyłącznie doświadczeni profesjonaliści.

Miejsce na Twoją REKLAMĘ

Miejsce na Twoją Reklamę

Miejsce na Twoją Reklamę

Masz problemy z zamieszczeniem oferty lub znalezieniem usługodawcy dla siebie zadzwoń postaramy się pomóc !!!

Więcej


Reklama modułowa

Kobierzec Ślubny

Współpraca

Udostępniamy powierzchnię reklamową dopasowaną do indywidualnych potrzeb każdego klienta. 

Dowolny czas prezentacji reklamy w wybranym przez Państwa miejscu serwisu

Przejrzyste warunki zamieszczenia reklamy.

Serwis www.kobierzecslubny.pl dedykowany jest branży ślubno - rozrywkowej, a w szczególności dla firm świadczących szeroko pojęte usługi ślubne począwszy od dekoracji ślubnych po oprawę muzyczną. Stanowiąc rodzajową platformę wymiany informacji pomiędzy usługodawcami i klientami. Kobierzec ślubny jest bliźniaczym serwisem dla twojslub.info.pl. Serwisu istniejącego na rynku od 2009 roku. Od ponad 4 lat publikujemy dla Państwa bezpłatnie ogłoszenia branży ślubnej. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów postanowiliśmy zmodernizować nasz serwis wprowadzając pewne ułatwienia w zamieszczaniu ogłoszeń, jak również wprowadzając więcej miejsca dla reklam modułowych.

Portal www.kobierzecslubny.pl poszukuje osób do stałej współpracy w zakresie pisania artykułów oraz zbierania informacji, nowości dotyczących branży  ślubnej.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt na adres e-mail: biuro@kobierzecslubny.pl.

Prosimy tytułować wiadomości "Praca w portalu, redaktor KS".

Nie wymagamy doświadczenia w pisaniu artykułów, prosimy o przesłanie kilku prac przykładowych prosimy wysyłać na adres biuro@kobierzecslubny.pl. Oferujemy wynagrodzenie za aktywny udział w tworzeniu portalu, możliwość rozliczeń na podstawie umów o dzieło. Więcej informacji pod adresem email biuro@kobierzecslubny.pl

Nie czekaj , Dołącz do nas !!!

Reklama w serwisieKobierzec Ślubny

dlaczego www.kobierzecslubny.pl ?

Czym różnimy się od innych podobnych serwisów ?
  • zamieszczenie ogłoszenia zajmuje tylko chwilę,
  • udostępniamy gościom naszego serwisu wszystkie dane adresowe,
  • oferujemy  wyszukiwanie ofert wg. geolokalizacji,
  • rejestrując się w serwisie możesz zarządzać wieloma ogłoszeniami,
Zarejestruj się