Kobierzec Ślubny

Serwis Ogłoszeń Ślubnych

Przewozy busami na ślub do Anglii

Wskazówki:
Opis:

Firma zajmująca się przewozem osób poszerzyła swoją ofertę o busy do Anglii. Firma posiada swoje oddziały w każdym z województw co umożliwia podróż z każdego miejsca w Polsce. Busy spełniają wszystkie normy europejskie oraz oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wyposażone są w darmowe wifi, telewizor, klimatyzację, barek, a także wygodne, regulowane fotele. Firma oferuje swoim klientom odbiór z każdego dogodnego dla klienta adresu, oraz dostarczenie go w Anglii pod konkretny adres. Opłata za przewóz z Polski do Danii odbywa się w złotówkach, natomiast w drodze powrotnej z Anglii do Polski w funcie brytyjskim. Kwota jaką płacą klienci za przewóz obejmuje opłaty na bramkach oraz koszt paliwa. Kwota ustanawiana jest indywidualnie dla każdego województwa ze względu na odległość do miejsca docelowego. Firma umożliwia rezerwację miejsca w busie na trzy sposoby: poprzez internet, telefonicznie, lub osobiście w oddziale biura. Dzień przed odjazdem każdy z klientów jest zobowiązany potwierdzić swoją rezerwację.

Miejsce na Twoją REKLAMĘ

Miejsce na Twoją Reklamę

Miejsce na Twoją Reklamę

Masz problemy z zamieszczeniem oferty lub znalezieniem usługodawcy dla siebie zadzwoń postaramy się pomóc !!!

Więcej


Reklama modułowa

Kobierzec Ślubny

Współpraca

Udostępniamy powierzchnię reklamową dopasowaną do indywidualnych potrzeb każdego klienta. 

Dowolny czas prezentacji reklamy w wybranym przez Państwa miejscu serwisu

Przejrzyste warunki zamieszczenia reklamy.

Serwis www.kobierzecslubny.pl dedykowany jest branży ślubno - rozrywkowej, a w szczególności dla firm świadczących szeroko pojęte usługi ślubne począwszy od dekoracji ślubnych po oprawę muzyczną. Stanowiąc rodzajową platformę wymiany informacji pomiędzy usługodawcami i klientami. Kobierzec ślubny jest bliźniaczym serwisem dla twojslub.info.pl. Serwisu istniejącego na rynku od 2009 roku. Od ponad 4 lat publikujemy dla Państwa bezpłatnie ogłoszenia branży ślubnej. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów postanowiliśmy zmodernizować nasz serwis wprowadzając pewne ułatwienia w zamieszczaniu ogłoszeń, jak również wprowadzając więcej miejsca dla reklam modułowych.

Portal www.kobierzecslubny.pl poszukuje osób do stałej współpracy w zakresie pisania artykułów oraz zbierania informacji, nowości dotyczących branży  ślubnej.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt na adres e-mail: biuro@kobierzecslubny.pl.

Prosimy tytułować wiadomości "Praca w portalu, redaktor KS".

Nie wymagamy doświadczenia w pisaniu artykułów, prosimy o przesłanie kilku prac przykładowych prosimy wysyłać na adres biuro@kobierzecslubny.pl. Oferujemy wynagrodzenie za aktywny udział w tworzeniu portalu, możliwość rozliczeń na podstawie umów o dzieło. Więcej informacji pod adresem email biuro@kobierzecslubny.pl

Nie czekaj , Dołącz do nas !!!

Reklama w serwisieKobierzec Ślubny

dlaczego www.kobierzecslubny.pl ?

Czym różnimy się od innych podobnych serwisów ?
  • zamieszczenie ogłoszenia zajmuje tylko chwilę,
  • udostępniamy gościom naszego serwisu wszystkie dane adresowe,
  • oferujemy  wyszukiwanie ofert wg. geolokalizacji,
  • rejestrując się w serwisie możesz zarządzać wieloma ogłoszeniami,
Zarejestruj się